4
СЕРТИФІКОВАНИХ ВЧИТЕЛІВ
500
ЗАРЕЄСТРОВАНИХ СТУДЕНТІВ
2
ПОВНИХ КУРСІВ

Evoemo – це компанія, що охоплює:

  • науково-дослідницьку нейролабораторію NeuroLab;
  • навчальний центр з нейротренінгів;
  • базу з розробки та виготовлення нейроінтерфейсів Evoemo.

Наша мета

Ми маємо намір вивести нейротехнології з ринку досліджень на ринок масових продуктів і послуг. Створити продукти, що будуть затребувані повсюди, змістовно змінять спосіб життя мільйонів людей і вигляд сучасного світу.

Наша команда

Можливість відстежувати емоційні стани людини й коригувати їх за допомогою нейрогаджетов – це те, що нас надихає. Співробітники компанії мають високу професійну компетенцію, проте залишаються хисткими і спрямовані до нового, невпинно перебувають у творчому пошуку. За духом команда Evoemo – активні дослідники й експериментатори.

Керівник компанії та ідеолог проекту, Олексій Резніченко – досвідчений менеджер, за плечима якого ряд успішних реалізованих бізнес-проектів. З компанією співпрацюють провідні фахівці та науковці з різних технічних галузей та нейронаук.

NeuroLab

Публічна нейролабораторія Public NeuroLab Evoemo – це майданчик для проведення різноманітних експериментів і досліджень в галузі нейронауки і нейротехнологій. Як для вчених і фахівців, так й інших ентузіастів.

Нейротренінги

Нашою компанією підготовлені унікальні освітні курси, де нейрогарнітура використовується як базовий інструмент навчання. Це курси з ментального розвитку, емоційного інтелекту, креативності, поліпшення когнітивних здібностей.

Нейрогарнітура Evoemo

Ми створюємо першу в Україні нейрогарнітуру власної розробки й виробництва – Evoemo. Складний і комплексний пристрій з безліччю датчиків і спеціальним програмним забезпеченням. Вона дозволяє отримати великий масив інформації для детектування ментальних і фізіологічних реакцій людини.

Компанія Evoemo націлена на глобальну світову експансію. Ми готові до стрімкого зростання і сподіваємося незабаром відкрити свої представництва, а також розвивати партнерську мережу по всьому світу. Ми переконані, що портативні нейротехнології і  нейропристрої – це перспективний і важливий тренд в сучасному світі, точка революційних змін і проривних відкриттів, цінний продукт для масового споживчого ринку та бізнесу.

Приєднатися до команди